Apie mus

Kavinė „Sena sodyba“, įsikūrusi etnografinėje Nidos sodyboje, dirba nuo  1993 metų  vasaros. Jau daugiau kaip 20 metų rūpinamės, kad mūsų svečiai turėtų  galimybę skaniai pavalgyti.  Po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo  buvome viena iš pirmųjų privačių Nidos  kavinių. Tai mūsų šeimos verslas,  kurio pagrindų teko mokytis nuo pradžių. Įdomu  stebėti kaip auga ir  keičiasi mūsų klientai, jų vaikai, nes per tiek metų išaugo nauja  karta. Tai  žmonės, kurie pas mus lankosi su vaikais, šeimos draugais ir pažįstamais.  Visada stengiamės įtikti klientui ir jo nenuvilti, kad jis pas mus jaustųsi  patogiai, kaip  namie.
 
 Džiugu, kad pastovių klientų turime ir užsieniečių tarpe. Kai kurie jau  daugiau kaip  dešimt metų atostogauja Nidoje ir mus visuomet aplanko.  Ačiū Jiems už lojalumą mūsų  kavinei.
 
 Taigi, jei norite mėgautis patiekalais, ramybe sode tarp vaismedžių,  užsukite pas mus.  Mūsų valgiaraštyje rasite įvairių lietuviškos ir  europietiškos virtuvės patiekalų. Tik  pas mus galite paskanauti šviežiai  išsukto naminio kastinio, kotletų iš lydekos, bulvinių  blynų, žuvienės ir  kitų patiekalų, pagamintų pagal mūsų šeimos receptus.
 
 Laukiame Jūsų ir tikimės dar daug gražių vasarų praleisti su Jumis kartu.

2021 metais sezoną pradedame birželio 5 dieną. Laukiame Jūsų.
Mūsų svetainę jau aplankė:268748 lankytojai
© 2014-2021 Sena sodyba. Visos teisės saugomos. | Privatumo politika